KONST / Litografier / Färglitografi 16197415
nr 1619 7415
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Signerad, numrerad 20/90. Färglitografi. Bladets mått: 76x57 cm, yttermått inklusive ram: 95x75 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:38:22
13/5 18:39:32
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström